•   0314257884
  •   Strada Cuza Voda Nr. 51, București, Sector 4, Cod poștal 040281

Cadre didactice

 

Planificarea orelor de consultații cu părinții

Profesori pentru învățământ primar

Stănculescu Niculina – P A
Filip Cristina Ionela – P B
Surdan Alina – P C
Stoenică Virginia Iozefina – P D
Panait Irina Andreea – P E
Popescu Loredana Elena – P F
Negoescu Maria Antuaneta – P G
Teianu Camelia – I A
Malea Anca  – I B
Neiculescu Dumitra – I C
Brebenel Dana Andreea – I D
Ionescu Gabriela – I E
Chiș Emilia – I F
Opaiț Camelia – I G
Barbă Roxana Paula – I H
Topor Mihaela – II A
Neacșu Carmen – II B
Ristea Camelia – II C
Palcău Florentina – II D
Vagaon Mihaela – II E
Covaleov Manuela Carmen – II F
Dobre Frăcea Eleonora – III A
Burlan Camelia – III B
Codică Mari-Ramona – III C
Ionescu Daniela Georgeta – III D
Niță Crina – III E
Maghercă Mirabela – III F
Florescu Maria Mihaela – III G
Radu Mihaela Julieta – IV A
Sardare Alina – IV B
Tărămoiu Georgeta – IV C
Dîrlău Oana Magdalena – IV D
Șugubețu Ionela Alina – IV E
Radomirescu Ileana Anca – IV F

Catedra de limba și literatura română și limba latină

Preda Luminița Elena
Barău Ana Maria
Șerban Anca Mihaela
Dracinschi Anca
Pintea Vasilica Liviana
Berbecaru Jipa Maria
Pintilie Cristina Doina

 

Catedra de limbi străine

Limba engleză

Ilie Mădălina Carmen
Vișan Raluca
Profir Beatrice
Iordănescu Miruna
Ciobanu Ioana
Marinescu Mirela
Barbărasă Florina
Ene Andreea Elena

 

Limba Franceză

Popescu Guinea Roxana
Neguț Adriana
Aanicăi Liliana Elena

 

Limba germană

Faluvegi Dani Maria Iuliana

 

Catedra de matematică

Simuț Marioara
Chelan Aurelian Alin
Moldovan Mihaela
Stanciu Diana
Mazăre Cătălina
Niță Anca
Călina Ana Maria Adelina
Niță Alina

 

Catedra de fizică

Panait Constanța
Gyulai Emil

 

Catedra de chimie

Murguleț Elena Liliana
Stancu Rodica
Barbu Miu

 

Catedra de biologie

Armulescu Andra Amalia
Voicu Bălașea Bianca

 

Catedra de educație socială și istorie

Pacearcă Ștefan
Stoian Ionela
Berbinschi Grisaru Gabriell
Marinache Steluța
Matei Valentina
Șpaiuc Ana Maria
Stana Andrei
Neacșu Loredana Ionela

 

Catedra de geografie

Hulber Elena
Panait Marian
Alupei Mariana
Popescu Gabriel
Pavel Marius Constantin
Pâle Dragoș Florin

 

Catedra de arte

Bălăneanu Daniela
Ibănescu Mihaela
Cernătescu Cătălin
Luțac Vasile

 

Catedra de educație fizică

Ștefan Viorica
Negrei Adrian
Lăzărescu Răzvan Cristian
Badea Consuela
Călin Sârba Emanuela
Busuioc Cornelia
Lisandru Ștefan

 

Catedra de tehnologii și informatică

Stoian Gina
Ivan Petra
Damaschin Ion
Stancu Rodica